Pasūtīšanas info

Pasūtīšana

Pa tālruni: 6 715 1333
Mēs gaidām Tavus zvanus: darba dienās no 9:00 līdz 19:00, sestdienās no 9:00 līdz 16:00.  Svētku dienās darba laiks var tikt mainīts. Raksti jerkurā laikā uz info@otto-latvia.com un veic pirkumus interneta veikalā.

Papīra kataloga preces Tu vari pasūtīt arī online-pasūtījumu lapā

Pa e-pastu: info@otto-latvia.com

Mājas lapā internetā: www.otto-latvia.com

Pa pastu: aizpildi, lūdzu, pasūtījuma veidlapu un nosūti mums uz adresi:
OÜ Catalogue-shop / OTTO, A/K 68, Rīga, LV-1050


OTTO ir tiesības atteikties no Tava pasūtījuma, ja Tu 12 mēnešu laikā 3 vai vairāk reizes esi veikusi/-cis pasūtīto preču atgriešanu, tās neizpērkot. Cena un maksāšanas kārtība

Latvijas OTTO katalogā cenas ir norādītas eiro un ietver sevī spēkā esošo pievienotās vērtības nodokli. Ja pasūtījumā ietilpst preces, kuras Pasūtītājam tiek piegādātas pa pastu, tad, neatkarīgi no faktiski piegādājamo sūtījumu daudzuma, pasūtīto preču vērtībai tiek pieskaitīta vienreizēja maksa par pasta pakalpojumiem, kurā iekļauts pievienotās vērtības nodoklis. Maksa par pasta pakalpojumiem ir atkarīga no piegādes veida.

Ja Pasūtītājs kā sūtījuma piegādes veidu izvēlas Omnivas pakomātu, tad maksa par pasta pakalpojumiem ir 5,50 €. Pakas izmēri nedrīkst pārsniegt 39x38x64 cm. Ja pakas izmēri pārsniedz 39x38x64 cm, tad paka tiks nodota adresātam tuvākajā pasta nodaļā. Pakomātu atrašanās vietas: www.omniva.lv/privats/adreses
NB! Vienīgais iespējamais samaksas veids ir pēcmaksa.

Ja Pasūtītājs kā sūtījuma piegādes veidu izvēlas Latvijas Pasta nodaļu, tad maksa par pasta pakalpojumiem ir 5,50 €. Noteikti uzrādi savos datos mobilā tālruņa numuru un/vai e-pastu, jo kad Tavs pasūtījums būs pasta nodaļā, Tu saņemsi sms un/vai e-pasta paziņojumu. Preces saņemšanai neaizmirsti paņemt līdzi personu apliecinošu dokumentu.

Ja pasūtījumā ietilpst preces, kuras Latvijas Eksprespasts piegādā uz mājām (prece, kuras svars pārsniedz 35 kg kaubik.gif), tad pie pasūtījuma kopējās summas jāpieskaita maksa par piegādi 15 € apmērā, kura jāmaksā vienu reizi, saņemot pirmo sūtījumu no viena un tā paša pasūtījuma. Ja pasūtījums sastāv tikai no preces, kuras svars pārsniedz 35 kg kaubik.gif, piegādes maksa uz mājām ir 15 €. Ja pasūtījums sastāv no preces, kuras svars pārsniedz 35 kg, kā arī no citām precēm, un šīs citas preces tiek atsūtītas agrāk, tad tās tiek nogādātas Latvijas Pasta nodaļā (maksa par pasta pakalpojumiem 5,50 €). Kad pienāks prece, kuras svars pārsniedz 35 kg kaubik.gif, tā tiks piegādāta mājās (maksa par preces piegādi 9,50 €). Kopējā maksa par preces piegādi ir 15 €. Par pasta pakalpojumiem ir jāmaksā skaidrā naudā preces saņemšanas brīdī. Jāņem vērā, ka preci, kuras svars pārsniedz 35 kg kaubik.gif, piegādā tikai līdz personīgās mājas ārdurvīm vai daudzdzīvokļu mājas kāpņu telpas ārdurvīm.

Atteikums no pasūtījuma

OTTO ir tiesības atteikties no Tava pasūtījuma, ja Tu 12 mēnešu laikā 3 vai vairāk reizes esi veikusi/-cis pasūtīto preču atgriešanu, tās neizpērkot.

OTTO ir tiesības atteikties no pirkšanas-pārdošanas līguma, kurš noslēgts uz pasūtījuma pamata, ja preces piegāde nav iespējama, tai skaitā, ja OTTO ir beigušies attiecīgās preces krājumi. Šādā gadījumā uz Pasūtītāja elektronisko pastu pēc iespējas ātrāk tiek nosūtīts paziņojums. Šajā gadījumā Pasūtītāja samaksāto priekšapmaksu OTTO atmaksā nekavējoties, bet ne vēlāk kā 14 dienu laikā, pārskaitot naudu uz Pasūtītāja norādīto norēķinu kontu.

Pasūtījuma izpilde

Visas noliktavā pieejamās preces tiek piegādātas klientam 2-3 nedēļu laikā. Ja pasūtījuma izpildes termiņš ir garāks par 30 dienām, tad OTTO atsevišķi informēs par to Pasūtītāju, nosūtot paziņojumu uz viņa norādīto e-pasta adresi. Ja pasūtītās preces nav iespējams izsūtīt no noliktavas visas kopā, tad OTTO nosūtīs preces vairākos sūtījumos.

Preču saņemšana

Ja Pasūtītājs kā sūtījuma piegādes veidu izvēlas Omnivas pakomātu, tad Pasūtītājs tiks informēts par pakas pienākšanu un atrašanās vietu ar SMS īsziņas vai e-pasta vēstules palīdzību, kurā būs norādīts skapīša atvēršanai nepieciešamais durvju kods, pakas atgriešanas kods, pakas saglabāšanas laiks. Ierakstiet skapīša durvju kodu, samaksājiet par pasūtījumu ar maksājumu karti un saņemiet paku no skapīša. Pakomāti ir pieejami 24 h. Pakas uzglabāšanas laiks ir 7 dienas.

Ja Pasūtītājs kā sūtījuma piegādes veidu izvēlas Latvijas Pasta nodaļu, tad Pasūtītājs saņems pasta paziņojumu par preces pienākšanu. Sūtījums jāizņem tuvāko dienu laikā pēc paziņojuma saņemšanas. Par pasta pakalpojumiem jāmaksā sūtījuma saņemšanas brīdī. Ja sūtījums 10 dienu laikā netiks izņemts, tad tiks aprēķināta maksa par sūtījuma glabāšanu – 50 centi par katru dienu, izņemot brīvdienas, kad pasts ir slēgts. Sūtījuma glabāšanas laiks – viens mēnesis, sākot no tā saņemšanas dienas pasta nodaļā.

Kad preces, kas jāpiegādā mājās (prece, kuras svars pārsniedz 35 kg kaubik.gif), tiek atsūtītas uz Latviju, Latvijas Eksprespasts sazinās ar klientu, lai vienotos par piegādes laiku.

Preces atgriešanas un apmaiņas kārtība Atpakaļ sūtīšana ir bez maksas. Tu vari iepazīties ar preci un atgriezt to atpakaļ 14 dienu laikā no tās saņemšanas dienas pastā.
Pasūtītā apģērba vai apavu izmēra neatbilstības gadījumā Pasūtītājam ir tiesības pasūtīto apģērbu vai apavus apmainīt pret tā paša preču artikula un tās pašas krāsas piemērotu izmēru. Pasta pakalpojumi par preces apmainīšanu Pasūtītājam ir bez maksas. Apmainīšanas iespēja neattiecas uz veļu.
Atgriešanas gadījumā aizpildi atgriešanas lapu. Ja sūtījumu saņēmi pasta nodaļā, tad preču atgriešana jāveic pasta nodaļā. Ja sūtījumu saņēmi Omnivas pakomātā, tad preču atgriešanas gadījumā pakomāta ekrānā ievadi atgriešanas kodu, ko saņēmi īsziņā vai e-pasta vēstulē. Ievadi atgriešanas kodu, izvēlies sūtījuma izmēru un uzlīmē izdrukāto adrešu karti uz sūtījuma iepakojuma. Sūtījumu vari atgriezt jebkurā Omnivas pakomātā pēc savas izvēles. Pakomāti ir pieejami 24 h. Ja Pasūtītājs vēlas atgriezt preci, kuras svars pārsniedz 35 kg kaubik.gif, Pasūtītājam jāsazinās ar OÜ Catalogue-shop darbinieku (tālr. 6 715 1333), kurš šo informāciju nodos Latvijas Eksprespastam, un pēc tam eksprespasta darbinieks paņems preci.
Atpakaļ nosūtītās preces drīkst būt tikai apskatītas vai izmēģinātas. Gadījumā, ja preces tiek atsūtītas atpakaļ sabojātas, nolietotas vai nekārtīgas, Pārdevējam ir tiesības pieprasīt kompensāciju no Pircēja saskaņā ar piemērojamiem tiesību aktiem. Par Pasūtītāja atteikšanos tiek uzskatīta arī savlaicīga preces atgriešana bez atgriešanas veidlapas. Naudu par atdoto preci OTTO pārskaitīs uz Pasūtītāja norādīto bankas kontu 14 dienu laikā no preces reģistrēšanas OTTO noliktavā. Pasta izdevumi tiek atgriezti gadījumā, ja tiek atgrieztas visas preces, kas tika pasūtītas vienā pasūtījumā. Ja klients atgriež visas vienā pasūtījumā pasūtītās preces, nevienu no precēm neizpērkot, tad klientam būs jāapmaksā atgriešanas pasta izdevumi 1,50 € un 10 € apmērā, ja pasūtījumā ietilpst arī lielgabarītu un smagās preces. Pasta pakalpojumu izdevumu atmaksu OTTO pārskaitīs kopā ar pēdējās atgrieztās preces summas pārskaitījumu no OTTO. Gadījumā, ja klientam ir parādsaistības pret OTTO, maksa par pasta izdevumiem netiek atgriezta, bet tiek ieskaitīta klienta parādu kontā.
OTTO ir tiesības izdarīt atgriežamās summas pārrēķinu, balstoties uz OTTO prasību uz citu pasūtījumu pamata. Nav iespējams atgriezt atpakaļ visas tās preces, kuras ir piegrieztas pēc Tava norādītā izmēra vai kuras nav iespējams atgriezt to īpašību dēļ, piemēram, ātri bojājošās preces vai preces, kurām beidzies lietošanas termiņš. Pirms preces atgriešanas pārliecinies, ka visas tās daļas ir pievienotas (arī lietošanas instrukcija, noņemamas detaļas un preču pavadzīme). Pārtraucot pirkšanas-pārdošanas līgumu, Pasūtītājam ir tiesības pārtraukt arī Kredīta līgumu, kas noslēgts pirkuma finansēšanai. Kredīta līgums skaitās automātiski pārtraukts, ja tiek pārtraukts pirkšanas-pārdošanas līgums. OTTO apņemas nekavējoties paziņot kreditoram par līguma pārtraukšanu. OTTO atbild par visiem preču trūkumiem saskaņā ar Latvijas Republikas likumdošanu. Pasūtīto preču pavadzīmi obligāti jāsaglabā, jo tas ir dokuments, kas apstiprina pirkumu, un garantija ir spēkā tikai tad, ja Tev ir saglabāts rēķins-pavadzīme. Defektu esamības gadījumā Pasūtītājam ir tiesības pieprasīt preces bezmaksas remontu. Ja trūkumu neizdodas novērst arī ar atkārtotu remontu, Pasūtītājam ir tiesības pieprasīt apmainīt preci; ja preci nav iespējams apmainīt, pasūtītājs var atteikties no Līguma. OTTO neatbild par defektiem, kuri radušies pēc preces nodošanas Pasūtītājam, kā arī par defektiem, kuru cēlonis ir preces nepareiza lietošana vai parasts nolietojums. Vairāk informācijas iegūsi pa tālruni 6 715 1333.

Pirkuma līgums tiek noslēgts ar attiecīgo vietējo izplatītāju. Saskaņā ar esošo līgumu pretenzijas pret uzņēmumu OTTO GROUP ir izslēgtas.